
Folia PPF czarny połysk jest zaawansowanym rozwiązaniem dla profesjonalistów z branży motoryzacyjnej. To idealna opcja dla specjalistów poszukujących skutecznej ochrony karoserii pojazdów. Ochronna Folia PPF Nano Gloss Black wykonana z alifatycznego poliuretanu TPU, o grubości 200 mikronów charakteryzuje się niebywałą odpornością na zarysowania, uderzenia kamieni, odpornością na zużycie, a także niebywałą odpornością na chemię oraz promieniowanie UV. Dzięki wzbogaconej formule folia Nano Gloss Black posiada także właściwości hydrofobowe, a co najważniejsze, zdolność do samoregeneracji pod wpływem ciepła. Ponadto folia Nano Gloss Black nie posiada tzw. „skórki pomarańczy”, dzięki czemu pozwala uzyskać efekt idealnego lustra w połączeniu z czarnym wykończeniem powierzchni.
Aplikacja folii PPF czarny połysk wymaga precyzji i doświadczenia, dlatego zaleca się powierzenie tego zadania profesjonalistom. Jest ona idealnym rozwiązaniem dla firm zajmujących się detailingiem samochodowym, które pragną zaoferować swoim klientom ochronę lakieru najwyższej jakości. Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją.
W ofercie Ulty Nano znajduje się również folia PPF z linii BLACKSERIES w wersji matowej.
| Model | Nano GLOSS BLACK |
| Szerokość rolki | 620mm, 920mm, 1220mm, 1520mm |
| Długość | 15m |
| Materiał | TPU |
| Wykończenie powierzchni | czarny połysk |
| Grubość | 200 μm +/- 10% |
| Grubość warstwy wierzchniej (Top Coat) | 13 μm |
| Podstawowa grubość folii | 162 μm |
| Grubość warstwy adhezyjnej | 25 μm |
| Grubość linera | 75 μm |
| Maksymalna temperatura | ⩾ 110°C |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ⩾ 200% |
| Wytrzymałość warstwy wierzchniej (Top Coat) | 75 n/cm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 380 kg/cm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Zakres gwarancji | żółknięcie, pękanie, powstawanie pęcherzy, rozwarstwianie |
Ulty Nano ULTRA
Ulty Nano PRO
Ulty Nano MATT
Ulty Nano TPU-182
Ulty Nano MATT TPU-182
Ulty Nano Light BLACK Headlight
Ulty Nano GLOSS BLACK