
Ochronna Folia PPF Nano Light Black Headlight to folia do przyciemniania lamp, reflektorów i została wykonana z alifatycznego poliuretanu TPU o zabarwieniu jasno szarym i grubości przekraczającej 170 mikronów charakteryzuje się odpornością na zarysowania, zużycie a także chroni nasze reflektory przed odpryskami a także działaniem szkodliwej chemii oraz warunków atmosferycznych, ponadto folia Nano light Black Headlight zmienia barwę reflektora na kolor jasno szary zapewniając przy tym 55% przepuszczalności światłą widzialnego.
| Model | Nano LIGHT BLACK HEADLIGHT |
| Szerokość rolki | 300mm, 610mm |
| Długość | 15m |
| Materiał | TPU |
| Wykończenie powierzchni | jasny czarny |
| Grubość | 171 μm +/- 10% |
| Grubość warstwy wierzchniej (Top Coat) | 13 μm |
| Podstawowa grubość folii | 130 μm |
| Grubość warstwy adhezyjnej | 28 μm |
| Grubość linera | 75 μm |
| Maksymalna temperatura | ⩾ 110°C |
| Wydłużenie przy zerwaniu | ⩾ 150% |
| Wytrzymałość warstwy wierzchniej (Top Coat) | 75 n/cm |
| Wytrzymałość na rozciąganie | 380 kg/cm |
| VLT | 55% |
| Gwarancja | 5 lat |
| Zakres gwarancji | żółknięcie, pękanie, powstawanie pęcherzy, rozwarstwianie |
Ulty Nano ULTRA
Ulty Nano PRO
Ulty Nano MATT
Ulty Nano TPU-182
Ulty Nano MATT TPU-182
Ulty Nano Light BLACK Headlight
Ulty Nano GLOSS BLACK