
| # | Nano MATT TPU-182 |
| # | 1830mm |
| # | 15m |
| # | TPU |
| # | MATT |
| # | 200 μm +/- 10% |
| # | 15 μm |
| # | 160 μm |
| # | 25 μm |
| # | - |
| # | ⩾ 120°C |
| # | ⩾ 300% |
| # | 75 n/cm |
| # | 380 kg/cm |
| # | |
| # |
Ulty Nano ULTRA
Ulty Nano PRO
Ulty Nano MATT
Ulty Nano TPU-182
Ulty Nano MATT TPU-182
Ulty Nano Light BLACK Headlight
Ulty Nano GLOSS BLACK