
| # | Nano Windshield Film |
| # | 1220mm |
| # | 15m |
| # | TPU |
| # | przezroczysty połysk |
| # | 200 μm +/- 10% |
| # | 15 μm |
| # | 160 μm |
| # | 25 μm |
| # | 75 μm |
| # | ⩾140°C |
| # | ⩾ 150% |
| # | 80 n/cm |
| # | 300 kg/cm |
| # | |
| # |

Ulty Nano ULTRA
Ulty Nano PRO
Ulty Nano MATT
Ulty Nano TPU-182
Ulty Nano MATT TPU-182
Ulty Nano Light BLACK Headlight
Ulty Nano GLOSS BLACK