
| # | Nano DARK Black Headlight |
| # | 300mm, 610mm |
| # | 15m |
| # | TPU |
| # | ciemny czarny |
| # | 171 μm +/- 10% |
| # | 13 μm |
| # | 130 μm |
| # | 28 μm |
| # | 75 μm |
| # | ⩾ 110°C |
| # | ⩾ 150% |
| # | 75 n/cm |
| # | 380 kg/cm |
| # | 30% |
| # | |
| # |
Ulty Nano ULTRA
Ulty Nano PRO
Ulty Nano MATT
Ulty Nano TPU-182
Ulty Nano MATT TPU-182
Ulty Nano Light BLACK Headlight
Ulty Nano GLOSS BLACK